Видавництво Гiмназiя

Підручник Гімназія Геометрія 8 клас Мерзляк Нова програма - Видавництво Гимназия - ISBN 1190022

Підручник Гімназія Геометрія 8 клас Мерзляк Нова програма

Підручник Гімназія Геометрія 8 клас Мерзляк А.Г. Нова програмаПідручник повністю відповідає навчальній програмі з геометрії для 8 класу загальноосвітн..

300 грн.

Підручник Гімназія Алгебра 8 клас Мерзляк Нова програма - Видавництво Гимназия - ISBN 1190019

Підручник Гімназія Алгебра 8 клас Мерзляк Нова програма

Підручник Гімназія Алгебра 8 клас Мерзляк А.Г. Нова програмаПідручник повністю відповідає навчальній програмі з алгебри для 8 класу загальноосвітніх..

300 грн.

Видавництво Гімназія, засноване у 1997 році, займається випуском літератури для дошкільнят, школярів та студентів. На підприємстві працюють висококласні спеціалісти з багаторічним досвідом роботи у створенні навчально-методичної та педагогічної літератури. Автори та методисти постійно підвищуюсь свою кваліфікацію, відвідуючи професійні семінари, національні та міжнародні виставки.

Саме тому усі посібники видавництва Гімназія є науково достовірними, навчальний матеріал підкріплений відповідними ілюстраціями або таблицями, відповідає віковим особливостям дітей, завдяки чому інформація легко сприймається та запам’ятовується.

Пріоритетним напрямком діяльності видавництво Гімназія вважає створення підручників та посібників, що мають повне методичне та дидактичне забезпечення з базових шкільних предметів: математика, фізика, інформатика, українська та іноземні мови та література, біологія, географія, хімія. До кожного підручника можна підібрати відповідний робочий зошит, збірник завдань для самостійних та контрольних робіт, тренажери, таблиці тощо.

Окрім літератури з базових курсів, Гімназія випускає посібники для поглибленого вивчення предметів, а також профільних курсів, які допоможуть старшим школярам у якісній підготовці до вступу у вищі навчальні заклади.

Більшість посібників має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає чинним навчальним програмам та вимогам державного освітнього стандарту.

Купити шкільні підручники і збірники завдань видавництва Гімназія можна в нашому інтернет-магазині Книгован.